پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - استفاده از ظرفیت طلاب در حفاظت از منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد:
 
بازدید : 24 16 ارديبهشت 1398 ساعت 14:15 شماره :59724
حفاظت از انفال نیازمند عزم همگانی:
استفاده از ظرفیت طلاب در حفاظت از منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد:
 

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، اردوی بسیج طلاب و روحانیون به منظور بصیرت طلاب بسیجی و تحقق بیانات مقام معظم رهبری در راستای ترویج و فرهنگ‌سازی منابع طبیعی به معارف عمومی در استان برگزار شد.


مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در این برنامه از ائمه جمعه و جماعت که با ترویج و تبلیغ احادیث، روایات و سخنان بزرگان دین در اهمیت و نقش منابع طبیعی در زندگی، محافل و مجالس و خطبه‌ها باعث حفظ این منابع عظیم الهی شده‌اند تقدیر کرد.

وی گفت: با عنایت به اعتقادات دینی مردم می‌طلبد بیش از پیش نسبت به ترویج فرهنگ منابع طبیعی به معارف عمومی تلاش کرد که راه نجات منابع طبیعی و عدم انقراض گیاهان داروئی  و استفاده از این منابع طبیعی خدادادی فرهنگسازی است.

به گزارش فارس؛ در پایان این برنامه کارت مروج منابع طبیعی توسط ارزیاب حوزه علمیه قم به نمایندگی از طلاب بسیجی به حجت‌الاسلام پناهی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و حجت‌الاسلام موسوی از حوزه علمیه استان اهدا شد.